Dovolená

Někteří z nás spolu jezdíme na dovolenou. Jádro výpravy většinou tvoří členové a příznivci kapely Volej.
Snažíme se ale nalákat i další lidi, kterým vyhovuje náš letní program.

Kdy příště?

15. - 22. 8. 2020

Kam?

Eva N. a Hanka VF se s rozběhem pustily do organizace dovolené příští rok. Vybraly pro nás dva nové návrhy. Plus přidávám dva náměty z loňska

  1. kemp Kristýna Hrádek nad Nisou (https://www.autocampkristyna.cz/), ve kterém je hnízdo asi 20 nových chatek se sociálkami, tam by to pro nás asi bylo fajn. Pravda, kemp je trochu větší a lidnatější.
  2. penzion Brada Český ráj (http://www.penzion-brada.cz) Při počtu cca 40 lidí by nám nechali celou chalupu s tím, že cena za ubytování s polopenzí by byla 450 Kč bez DPH za osobu. Hřiště jen pro nás (prý udržované a s hrablem), koupání 15 min pěšky. Johanka tam byla na škole v přírodě, paní učitelky se vrátily spokojené. Vařit na pokojích ale nelze.
  3. kemp Paris (https://www.dokempu.cz/suchdol-nad-luznici/kemp-camp-paris-3272), kde bydleli letos Švitorkovi. Hřiště přímo v kempu, koupání 3 minuty pěšky.
  4. znovu Medenice (http://www.penzionmedenice.cz/), kde jsme byli naposledy

Kdo

Pokud máte předběžně zájem, vyplňte krátký dotazník do 13. 9. 2019
Vyplňte prosím dotazník, i pokud to jen předběžně zvažujete. Rozhodnutí můžete změnit. Až do zaplacení zálohy bez ztráty ;-).

Co děláme na dovolené?

  • Hrajeme volejbal. Většinou beach volejbal, od toho se odvíjí volba místa. Z původního záměru udělat z toho výkonnostní soustředění jsme postupem let mírně ustoupili. Vstup na hřiště je tedy dovolen nejen aktivním bijcům, ale i pokulhávajícím volejbalistům kolem šedesátky, odrostlejším dětem či příležitostným hráčům.
  • Jezdíme na kole. Odpoledne se většinou jede na výlet na kole. Občas ho spojíme s návštěvou nějaké pamětihodnosti - hradu, zámku nebo pamětihodné restaurace, případne s koupáním. Trasa se volí podle účastníků, jen občas se její náročnost nepodaří předem přesně určit, takže je třeba místy vynést kola a menší děti po žebříku. Ale to jsou opravdu výjimky.
  • Hrajeme na kytary. Večer a za deště i přes den hrajeme na kytary, banjo, foukací harmoniku. Někdy nás posílí také basa a mandolína nebo housle. Nehudební členové výpravy jsou vítáni do pěveckého sboru a jako tleskající publikum.

Veškerý program je dobrovolný a splétá se z několika paralelních vláken. Každý je všude vítán, nikdo nikoho k ničemu nenutí. Pokud se někdo nudí, může si za to sám.

Fotky: 2018 Ostrožská Nová Ves / 2017 Medenice / 2013 Jinolice / 2010 Lipno

Na dovolenou se těší JiSkr, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zobrazeno: 2677