Nedělní beach

V neděli odpoledne máme vyhrazeny 3x2 hodiny, kdy můžeme (většinou zadarmo) hrát beach v Radotíne v v Beach aréně Radotín (B.A.R.).

Hodiny jsou určené především členům klubu RSK, ale také aktivním manželkám, dětem, kamarádům a kamarádkám členů klubu.

Nedělní hodiny jsou orientačně rozděleny takto:

  • 15:00 - 17:00 Beach C. Chcete si zahrát pravidelně beach volejbal a netroufáte si mezi ostřílené beachové vlčáky? Chcete přivést na hřiště manželku, manžela, dceru, syna strýce, tetu, ... kteří to chtějí taky zkusit a potřebují někde začít? V 15:00 je to pro vás.
  • 16:00 - 18:00 RSK Muži. Jste nabroušení volejbaloví bijci? Manželky, dcerušky a jiní přivandrovalci vás jen zdržují od vašich špičkových výkonů? Pak směřujte svůj příchod převážně na 16:00.
  • 18:00 - 20:00 RSK Mix. Máte rádi, když hrají kluci s holkama a holky s klukama? Chcete se blíže seznámit s ostatními členy klubu, zejména s těmi opačného pohlaví? Potom je pro vás určena dvouhodinovka od 18:00.

Pravidla nedělního beache:

  1. Účast se eviduje na Týmuj.cz v týmu Nedělní beach v Radotíně.
  2. Účast se zapisuje nejpozději dva dny předem, tedy v pátek do 18:00.
  3. Kdo chce přijít hrát, zapíše ANO do jedné ze tří naplánovaných událostí, podle toho, na co se cítí (C - Muži - Mix). Pokud se mu nehodí hodina, napíše se tedy jinam a doufá, že to ostatní skousnou.
  4. Ti aktivní se v sobotu podívají, kde je plno a kde je prázdno. Podle toho se mohou přesunout na jinou hodinu nebo se napsat i do druhé akce. Bylo by dobré, aby na hodinu nebylo napsaných víc než 8 lidí.
  5. Mohou samozřejmě přijít i ti, kdo se správně nezapíšou a v neděli jim to nakonec náhodou vyjde. Jsou ale vystaveni na pospas milosrdenství svých kamarádů.
  6. Řádní členové RSK mají vstup zdarma. Hosté platí 50 Kč za dvě hodiny.

 

Kdo by chtěl do týmu přidat, nechť mi napíše.

JiSkr, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zobrazeno: 8517